Menu
Sepetiniz
Uygun Fiyat Garantisi Ürünleri İncele

Ekipmanlar

Ekipmanlar

Marka: Enbomak
120lt toz boya deposu. Alt kısmında kabartma tabanı bulunur. Kabartma tabanı havayı geçirir toz boyayı geçirmez sistemdedir.Dış kısımdan alt kısma bağlanan rekora hava regülatöründen gelen pnömatik hortum bağlanarak hava verilir. Bu sayede boyanın kabartılarak akışının kolaylaşması sağlanır.Boya dep..
14.400,00TL
Vergiler Hariç:12.000,00TL
Marka: Enbomak
8lt toz boya deposu. Hızlı renk değişimleri için tasarlanmıştır. Maksimum 5kg boya alır.Boyanacak olan malzemenin az olduğu durumlarda ve değişik renk geçişleri yapılması gerektiğinde tercih edilir.Kabartma tabanlı depodur.Üst kapakta bulunan sarı susturucu (hava taşı) sayesinde boyanın akışkanlığın..
6.000,00TL
Vergiler Hariç:5.000,00TL
Marka: Enbomak
Yuvarlak, metal, elektrostatik toz boya deposu. Alt kısmında kabartma tabanı bulunur. Kabartma tabanı havayı geçirir toz boyayı geçirmez sistemdedir. Dış kısımdan alt kısma bağlanan rekora hava regülatöründen gelen pnömatik hortum bağlanarak hava verilir. Bu sayede boyanın kabartılarak akışının kola..
9.600,00TL
Vergiler Hariç:8.000,00TL
Toz Boya Eleği Vibrasyonlu Seyyar Elek
En Çok Satanlar
Marka: Enbomak
Seyyar toz boya eleği, boya kabini içerisinde ve kabin altı depoda biriken kullanılmış toz boyanın elenerek tekrardan yeni boya ile karıştırılarak kullanılmasını sağlar. Üzerine monteli vibrasyon motoru vasıtası ile oz boyanın elek telinden geçmesi sağlanmaktadır.Elek teli standart olarak 50 me..
24.000,00TL
Vergiler Hariç:20.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)