Menu
Sepetiniz
Uygun Fiyat Garantisi Ürünleri İncele

Hakkımızda

Enbomak Elektrostatik Toz Boya ve Yaş Boya


Enbomak olarak, müşterilerimizin talebine göre her marka toz boya ürünleri, toz boya makinaları, boya makineleri ve boya ekipmanlarının satışını ve kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. 


Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle toz boya ekipman hizmetlerini mutlak müşteri memnuniyeti garantisiyle sunuyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte, yeni nesil makinelerin talep artışına paralel olarak, teknik ekibimizin eğitimlerini güncelleyerek zamanında ve kaliteli satış hizmeti gerçekleştiriyoruz. 


Müşteri beklentilerini doğru algılayarak, ürettiğimiz diğer tüm makinelerde düşük enerjiyle yüksek verimlilik sağlayabilen alternatifler sunuyoruz.


Enbomak olarak, Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.  Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. 

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve ülkemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz...